ARGE FUAR HAKKINDA

Fuar standı / iç mekân tasarımı ve uygulamaları alanında 2006 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. Tasarımlarımızda tüm biçimsel ve işlevsel unsurları göz önünde bulundurarak, ihtiyaçlarınızı karşılayan estetik ve özgün çözümler üretmekteyiz.

Yurt içi ve Yurtdışı fuar katılımlarınızda uzman ekibimiz global iş ortaklıklarımız ile Avrupa, Kuzey Afrika, Amerika, Orta Doğu, Rusya ve Türk Cumhuriyetleri başta olmak üzere dünyanın birçok önemli destinasyonunda gerçekleştirilen uluslararası ihtisas fuarlarında güvenilir ve sorunsuz hizmet sunmaktayız.

about

İŞ SÜREÇLERİMİZ

arrow
MÜŞTERİ GEREKSİNİMLERİ

Tasarım öncesinde ayrıntılar hakkında sizleri bilgilendiriyor, ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda tasarım çalışmalarımızı başlatıyoruz.

01

arrow
TASARIM

Sizlerden aldığımız geri dönüşler doğrultusunda tasarım süreci başlıyor. Kısa bir zaman dilimi içinde geri dönüş sağlıyor, sunumumuzu gerçekleştiriyoruz.

02

arrow
UYGULAMA

Tasarım aşaması tamamlanıp birlikte çalışma kararı alındıktan hemen sonra atölye hazırlık ve uygulama süreçlerine başlıyoruz. Profesyonel ekiplerimizi kurulum sürecini eksiksiz tamamlıyor.

03

DEĞERLERİMİZ

Tasarım ve uygulamalarımızda müşterileimizin beğenileri kadar bizlerinde tasarım ve uygulamalarımızı beğenmemiz öncelikli değerlerimiz arasında. Kaliteden ödün vermeden iyi tasarımlar sunmak ve uygulamak birincil hedefimiz.

04